Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

200 Tablet x 500mg Hawaii Spirulina Net:100g (Cam Kavanoz) (TETT:22.06.25)
200 Tablet x 500mg Hawaii Spirulina Net:100g (Cam Kavanoz) (TETT:22.06.25)
1.200,00
995,00
% 17
Adet
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hawaiian Spirulina Pacifica - 200 adet x 500 mg Tablet
Net: 100g/200 tablet içeren cam kavanoz ürün
TAVSİYE EDİLEN TÜKETİM TARİHİ: 22 HAZİRAN 2025

Hawaiian Spirulina Pacifica​ Takviye Edici Gıda Onay Numarası:​ 001516 - 20.10.2016

Üretici: Cyanotech Corp. / Menşei: Hawaii-ABD


Hawaiian Spirulina Pacifica Hawaii'de mavi yeşil mikroskobik yosun (mikroalg) Spirulina platensis'in kurutulmuş biyokütlesinden elde edilmekte olan ve çeşitli bitkisel besin öğelerini doğal olarak içeren gıda takviyesidir İlaç değildir.

SPIRULINA NEDİR?
 

Spirulina mikroskobik olarak spiral yapıda, fotosentez yapan mavi-yeşil alg türüdür (Spirulina bitkisel tatlı su yosunudur; deniz yosunu değildir ve tuzlu suda yetişmemektedir)
Spirulina, Tablet
Spirulina'da doğal olarak bulunan bitkisel besin öğeleri:

- En az %56 (ort. %66) protein,
- B12 vitamini, K vitamini gibi çeşitli vitaminler,
- Demir, kalsiyum, fosfor, magnezyum, krom gibi mikro ve makro mineraller,
- Karoten (turuncu), klorofil (yeşil), fikosiyanin (mavi), zeaksantin (turuncu) gibi çeşitli bitkisel pigmentler.

Hawaiian Spirulina Pacifica üretiminde ısı işlemi görmeden kurutulması nedeniyle (raw/çiğ), Spirulina'nın doğal olarak barındırdığı vitaminler ve pigmentler gibi tüm biyoaktif fitobesin öğeleri korunmuş olur. Hawaii'de Üretilen Hawaiian Spirulina Pacifica patentli olan bu özel yöntemle üretilmektedir. Ocean-Chill Drying Patenti (US Patent No. 5,276,977)

Hawaii'de Spirulina ve BioAstin Ürünlerimizin Üretildiği Tesisin Havadan Görüntüsü İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

 

NEDEN HAWAİİAN SPİRULİNA PACİFİCA?


Hawaiian Spirulina Pacifica Üretim Tesisi Görüntüsü
  • Hawaiian Spirulina Pacifica 1983’ten bu yana Hawaii’de Kailua-Kona kıyısında Biyolojik Güvenlik Alanında (BioSecure Area) üretilmektedir. Bu bölgenin en önemli özelliği; herbisit, pestisit gibi ilaç ve kimyasalların kullanımının yasak olduğu ve endüstriyel anlamda kirliliğin olmadığı temiz ve doğal bir bölge olmasıdır.
  •  
  • Spirulina’nın içerdiği besin öğeleri en fazla kurutma ve tabletleme işlemleri sırasında uygulanan ısı ve oksitlenme nedeniyle zarar görmektedir. Hawaiian Spirulina Pacifica yüksek besin değerlerini koruyan patentli "Ocean Chill Drying" oksijensiz soğuk kurutma ve soğuk tabletleme yöntemleri kullanılarak ısı işlemi kullanılmadan üretilen Spirulina ürünüdür. Bu nedenle Spirulina'nın doğal olarak barındırdığı vitaminler ve pigmentler gibi tüm biyoaktif fitobesin öğeleri korunmuş olur.
  • Ocean-Chill Drying Patenti (US Patent No. 5,276,977)
     
  • Hawaiian Spirulina Pacifica üretiminde ısı uygulanmamış olduğundan dolayı kendine özgü bir kokusu, tadı ve koyu mavi-yeşil rengi vardır.
  •  
Üretici firma “Cyanotech”, FDA (U.S. Food and Drug Administration / Amerika Gıda ve İlaç Bakanlığı) onaylı, ISO 9001:2008 sertifikası olan, Kosher, Helal, GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları), GRAS (Generally Recognized as Safe) statülerinin tümüyle ödüllendirilmiş mikro yosun üretim merkezidir.
 
Hawaii'de Spirulina ve BioAstin Ürünlerimizin Üretildiği Tesisin Havadan Görüntüsü İçin Buraya Tıklayabilirsiniz
 

Spirulina Pacifica ve BioAstin Doğal Astaxanthin Ürün Sertifikaları

  Üretici firma “Cyanotech”, FDA (U.S. Food and Drug Administration / Amerika Gıda ve İlaç Bakanlığı) onaylı, ISO 9001:2008 sertifikası olan, Kosher, Helal, GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları), GRAS (Generally Recognized as Safe - Genel Olarak Güvenli Kabul Edilen) statülerinin tümüyle ödüllendirilmiş mikro yosun üretim merkezidir.

Spirulina Pacifica Sertifikarı
 

Hawaiian Spirulina Pacifica Besin Değerleri 
Hawaiian Spirulina Pacifica, artık Türkiye'de!


AlgBioTek firması olarak 2009 yılından bu yana Hawaii’de Dünya’nın en özel Spirulina ve Astaxanthin üreticisi olan "Cyanotech" firmasının tek yetkili Türkiye distribütörü olarak faaliyet göstermektedir."Cyanotech" / "Nutrex Hawaii" firmasının bünyesindeki tüm isim hakları ve kullanımları resmi Türkiye temsilcisi olarak AlgBioTek’e aittir. Hawaii'deki üretici firma "Cyanotech"'e ait web sitesindeki firmamızın bilgilerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

www.algbiotek.com / www.bioastinturkiye.com / www.mucizegidalar.com gibi internet üzerinden perakende satış kanallarımız ve ayrıca sağlık merkezleri ve seçkin eczaneler gibi satış noktalarımız da bulunmaktadır.

  E-Posta: [email protected]
Adres: Feneryolu Mh. İstasyon Arkası Sk. No:10/1 Kızıltoprak 34724 / İstanbul
Tel: 0216 418 44 13 

 

Akbank - Axess
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Finans Bank - CardFinans
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Garanti Bankası - Bonus Kart
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Halkbank
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yapı Kredi bankası - WorldCard
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Türkiye İş Bankası - Maximum Kart
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
?***** D********

Yaşam kalitesini arttıran, enerji veren bir ürün. Yıllardır aradığım takviye buymuş. Hem de tüm vit ve mineralleri sentetik değil doğal formda almış oluyorum.

19 Kas 2020 12:15
N*******

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve hızla gördüğüm etkileri sayesinde hayrete düştüğümü rahatlıkla söyleyebilirim. Enerji vermesi, gereksiz tatlı krizlerini önlemesi, iştahı düzenlemesi ve bunları yaparken kesinlikle kalp çarpıntısı, uykusuzluk, depresyon gibi yan etkiler yaratmaması tam anlamıyla bir mucize! Herkese şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Mucize Gıdalar!

07 Ara 2016 15:17
H****

Enerji verdiğini ve cildi parlattığını, canlandırdığını söyleyebilirim. Dinçlik, zindelik verdiği için kullandığınız süre içinde yorgunluk, halsizlik fazla hissetmezsiniz...

11 Eyl 2012 20:24
T***** A*****

Spirulina'yı kullanmaya başladıktan yalnızca birkaç gün sonra müthiş etkilerini farketmeye başlayacak,enerji seviyenizdeki belirgin yükselişle bu harika besin desteğini artık hayatınızın bir parçası haline getirmeye karar vereceksiniz.Çok iyi bir demir,protein,enzim,beta karoten ve b 12 vitamini kaynağı olan Nutrex Hawaiian Spirulina'yı bence şehirde yaşayan herkesin,beslenme ve yaşam şekli ne olursa olsun mutlaka kullanması gerek.Hiçbir yan etkisi ve zararı olmayan bu doğal besin kaynağı yaşam kalitenizde belirgin bir değişim yaratacak.Herkese hararetle tavsiye ederim.

03 Tem 2012 17:18


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.